resim
TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR
CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

 MOBBİNG BÜYÜKŞEHİR’DE ZİRVE YAPTI! 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen ve seçimler öncesinde hakkıyla çalışan hiçbir işçiyi işten çıkarmayacağına dair namus sözü veren CHP’li Vahap Seçer yönetiminin işçiye uyguladığı mobbing işkenceye döndü. CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve yönetiminin işçilere uyguladığı mobbingin her geçen gün dozunun arttığı öne sürüldü. Performans değerlendirmesi adı […]

 MOBBİNG BÜYÜKŞEHİR’DE ZİRVE YAPTI!

31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen ve seçimler öncesinde hakkıyla çalışan hiçbir işçiyi işten çıkarmayacağına dair namus sözü veren CHP’li Vahap Seçer yönetiminin işçiye uyguladığı mobbing işkenceye döndü.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve yönetiminin işçilere uyguladığı mobbingin her geçen gün dozunun arttığı öne sürüldü.

Performans değerlendirmesi adı altında hiçbir geçerliliği olmayan uygulama bahanesiyle işçileri “tazminatsız” kapının önüne koyarak kendi kadrolarını yerleştiren CHP’li Seçer’in son zulmü MESKİ’ye sıçradı.

MESKİ’de çok sayıda işçinin “performans değerlendirmesi”nin ardından işten çıkarıldığı ifade edildi. İşten çıkarılan işçilerin tamamına yakınının önceki dönemde göreve başlamış olması da kamuoyunda tepki toplamayı sürdürüyor.

Seçer’in yerel seçimlerde HDP ile kurduğu “gizli” ittifakın bedeli olarak mevcut işçilerini işten çıkartıp, HDP kadrolarına yer açmak için bu uygulamaya devam ettiği iddiaları da artık Büyükşehir koridorlarında bile yüksek sesle dile getiriliyor.

Seçer’li yönetimin işten çıkarmadığı mevcut işçilere de sürgün yoluyla mobbing uygulayarak, istifaya zorladığı iddiası ise Mersin’de şok yarattı.

Seçer’in bazı çıkarmalara gerekçe olarak “çok fazla personel var” söylemi de işçi çıkaran birimlerin yeniden personel almak için girişimde bulunmasıyla resmen çürümüş oldu. İşten çıkarılan işçilerin “sayı” ve ya “nitelik” yönünden değil, tamamen siyasi kadrolaşma nedeniyle işten çıkarıldığı da bu gelişmeyle kanıtlanmış oldu.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz