resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

AK Parti ve MHP ortak miting düzenleyebilir
  • Ana Sayfa » Türkiye
  • 18 Aralık 2018 - 12:36:17
AK Parti ve MHP ortak miting düzenleyebilir

CNN TÜRK canlı yayınında Dicle Canova’nın sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “AK Parti ve MHP önemli bazı illerde ortak miting düzenleyebilir.” dedi. Yorum Yaz0 İşte Kurtulmuş’un konuşmasından satır başları: FIRAT’IN DOĞUSUNA HAREKAT  Jeffrey’nin YPG açıklaması kabul edilemez. Bölgenin istikrarlı tek ülkesi Türkiye’dir. Trump ve Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşmelerinde bu konularda görüşler bildirildi. ABD, YPG […]

CNN TÜRK canlı yayınında Dicle Canova’nın sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “AK Parti ve MHP önemli bazı illerde ortak miting düzenleyebilir.” dedi.

Kurtulmuş: AK Parti ve MHP  ortak miting düzenleyebilir
İşte Kurtulmuş’un konuşmasından satır başları:
FIRAT’IN DOĞUSUNA HAREKAT 
Jeffrey’nin YPG açıklaması kabul edilemez. Bölgenin istikrarlı tek ülkesi Türkiye’dir. Trump ve Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşmelerinde bu konularda görüşler bildirildi. ABD, YPG ile değil Türkiye ile işbirliği yapsın. Bçölge halkına zulmeden bu terör örgütünün tasfiye edilmezi lazım. ABD bu işi nasıl çözeceğini biliyor. Menbiç özelinde de söz verildiği gibi bütünü PYD’den temizlenmelidir. Beklentimiz Kuzey Suriye‘den PYD’nin çekilmesi.
FBI’IN FETÖ SORUŞTURMASI
Elimizdeki kartların ne olduğunu ABD’liler çok iyi biliyor. Bu arada ABD’lilerin yavaş yavaş bizim noktamıza gelmek zorunda olduklarını hissettiklerini biliyoruz. Oradan FETÖ’yü deport etmeleri çok zor. Ancak orada durdukça Türkiye-ABD ilişkileri zehirleniyor.Beklentimiz FETÖ’ye karşı siyasi bir tavır almaları. Hem Türkiye işe dost hem Türkiye’nin düşmanıyla dost olunamaz.
YERELDE CUMHUR İTTİFAKI
Seçim strateji heyeti olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aday tespitinde son rötuşlar yapılıyor. Büyükşehirler üzerinden MHP ile ittifak çalışması yapıldı. Bugün-yarın liderler tekrar görüşür. Çok başarılı sonuç alacağımızı ümit ediyoruz. ErzurumDenizliAydınadaylarının çekildiğini MHP lideri açıkladı. Önemli illerde ortak mitingler olabilir.
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz