resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

CUMHURBAŞKANIN’DAN MERSİN AK PARTİ MECLİS ÜYELERİNE TELEFON “BÜYÜKŞEHİR MECLİSLERİ’Nİ CUMHUR İTTİFAKI YÖNETİYOR!”
  • Ana Sayfa » Genel
  • 8 Ekim 2019 - 00:27:24
CUMHURBAŞKANIN’DAN  MERSİN AK PARTİ MECLİS ÜYELERİNE TELEFON  “BÜYÜKŞEHİR MECLİSLERİ’Nİ CUMHUR İTTİFAKI YÖNETİYOR!”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “BÜYÜKŞEHİR MECLİSLERİ’Nİ CUMHUR İTTİFAKI YÖNETİYOR!” AK Parti’nin Kızılcahamam kampındaki kapanış konuşmasında Büyükşehir Belediye Meclislerinin çoğunluğunun Cumhur ittifakında olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Belediye meclislerini Cumhur İttifakı yönetiyor. Bunu gündemde tutmamız gerekiyor” dedi. AK Parti’nin 29. Kızılcahamam Kampı sona erdi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam’daki 29. İstişare […]

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “BÜYÜKŞEHİR MECLİSLERİ’Nİ CUMHUR İTTİFAKI YÖNETİYOR!”

AK Parti’nin Kızılcahamam kampındaki kapanış konuşmasında Büyükşehir Belediye Meclislerinin çoğunluğunun Cumhur ittifakında olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Belediye meclislerini Cumhur İttifakı yönetiyor. Bunu gündemde tutmamız gerekiyor” dedi.

AK Parti’nin 29. Kızılcahamam Kampı sona erdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam’daki 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın son gün çalışmalarına iştirak ederek kapanış konuşmasını yaptı.

31 Mart yerel seçimlerinde Ankara, İstanbul, Adana, Mersin, Antalya gibi Büyükşehirlerin kaybedilmesine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, tabanına “umutsuzluğa kapılamamaları” gerektiğini söyledi.

Erdoğan, “AK Partinin girdiği tüm milletvekili ve mahalli idareler seçimlerindeki genel seviyesinin gerisine düşmedik. Elbette milletvekilliği ve belediye başkanlığı olarak kaybettiğimiz her yerin muhasebesini yapacak, gereken tedbirleri alacağız. Fakat evvela, ortada asla bir başarısızlık, telafi edilemeyecek bir yıkım olmadığını önce kendimiz kabul edeceğiz” diye konuştu.

“MECLİSLER BİZDE”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Seçimlerin en tartışmalı yerleri en kuşkusuz Ankara ve İstanbul oldu. Diğer Büyükşehir Belediye meclislerindeki tablo açık ara önde. Belediye meclislerini Mersin’de İstanbul’da da Ankara’da da diğer yerlerde de Cumhur İttifakı yönetiyor. Bunu gündemde tutmamız gerekiyor.”

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz