resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME
HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

CHP’Lİ BOZDOĞAN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NE “AĞIR” GÖNDERDİ: “BİZİM MECLİS ÇOK KALİTELİ!” Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Olağanüstü oturumunda konuşmaların uzamasına toplantı sırasında tepki gösteren CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Büyükşehir Meclisi’ne tepkisini Tarsus Belediye Meclis toplantısında da sürdürdü. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Büyükşehir Meclis toplantısında CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, konuşmaları kısa geçmesi için CHP’li Büyükşehir […]

CHP’Lİ BOZDOĞAN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NE “AĞIR” GÖNDERDİ: “BİZİM MECLİS ÇOK KALİTELİ!”

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Olağanüstü oturumunda konuşmaların uzamasına toplantı sırasında tepki gösteren CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Büyükşehir Meclisi’ne tepkisini Tarsus Belediye Meclis toplantısında da sürdürdü.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Büyükşehir Meclis toplantısında CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, konuşmaları kısa geçmesi için CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ikaz etmiş, Seçer de Bozdoğan’a dönerek, “Ne var bunda, herkes konuşuyor. Fikrini söylüyor” diyerek terslemişti.

Büyükşehir Meclisi’nde söz alan Meclis üyeleri bol bol birbirlerine teşekkür edince, konuşmalar uzamış, Meclis toplantısı tahmin edilenden 1 saat fazla sürmüştü.

Bugün gerçekleştirilen Tarsus Belediye Meclisi’nde Başkan Haluk Bozdoğan’an Büyükşehir Meclisi’ne sağlam gönderme geldi. Başkan Bozdoğan, Tarsus Meclisi’nin Büyükşehir’e göre “daha temiz ve daha kaliteli olduğunu” dile getirmesi şok yarattı.

“70 DAKİKA KENDİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİLER!”

Toplantıda konuşan CHP’li Bozdoğan, “Meclisimizin çok kaliteli ve temiz olduğuna kesin inanıyorum. Hele hele bazı meclisleri, bir evrakta bile 70 dakika kendilerine teşekkür etmekle geçiren bir meclisi, bile gördükten sonra kendi meclisimle gurur duyuyorum, onur duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek, Büyükşehir Meclisi’ni ve meclis yönetimini eleştirdi.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz