resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

HAMİT TUNANIN BIRAKTIĞI TOROS BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR
HAMİT TUNANIN BIRAKTIĞI TOROS  BELEDİYESİNDE  NELER OLUYOR

TOROSLAR BELEDİYESİ’Nİ HACZE GİDEN AVUKAT DARP EDİLDİ Toroslar Belediyesi’nden alacağını tahsil edemeyen bir alacaklının talebi üzerine icra kararı aldıran avukatlar Toroslar Belediyesi’nde icra işlemlerine başladı. İcra yapılmasına karşı çıkan Belediye personelinin alacaklının avukatını darp ettiği iddiası kent gündemine bomba gibi düştü. Toroslar Belediyesi’nden alacağı olan Serkan Reklam, alacaklarını tahsil edemeyince işi icraya taşıdı. Alacaklının avukatı […]

TOROSLAR BELEDİYESİ’Nİ HACZE GİDEN AVUKAT DARP EDİLDİ

Toroslar Belediyesi’nden alacağını tahsil edemeyen bir alacaklının talebi üzerine icra kararı aldıran avukatlar Toroslar Belediyesi’nde icra işlemlerine başladı. İcra yapılmasına karşı çıkan Belediye personelinin alacaklının avukatını darp ettiği iddiası kent gündemine bomba gibi düştü.

Toroslar Belediyesi’nden alacağı olan Serkan Reklam, alacaklarını tahsil edemeyince işi icraya taşıdı. Alacaklının avukatı aynı zamanda Mersin Barosu Başkanı olan Bilgin Yeşilboğaz’ın hukuk bürosuna bağlı avukat da Toroslar Belediyesi’ne bugün öğleden sonra yanında icra memuruyla beraber icra işlemi yapmak üzere gitti.

Burada icrayı engellemek isteyen belediye personeli avukatın önce işlem yapmasını engelledi. Ardından tartışma büyünce yaklaşık 40 kişilik grup Yeşilboğaz avukatlık bürosu avukatını darp etti.

Emniyet güçlerinin araya girmesiyle kurtulan avukatın saldırganlardan şikayetçi olduğu bildirildi. Darp raporu almak için hastaneye giden avukatın daha sonra Emniyet’e geçerek şikayetçi olduğu sızan bilgiler arasında…

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz