resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

SİYASET BÖLGE’DE ISINDI ALİ BABACAN MERSİN STARTINI VERDİ
SİYASET BÖLGE’DE ISINDI ALİ BABACAN MERSİN STARTINI VERDİ

ALİ BABACAN MERSİN STARTINI VERDİ Parti kurma çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Ali Babacan’ın kurmay ekibinin de belli olmasıyla “bölge” yapılanmaları başladı. Babacan’ın kurmay ekibinde yer alan 3 isimden biri olan eski Bakan Sadullah Ergin’in Akdeniz teşkilatlanması için rapor çıkarmaya başladığı iddia edildi. AK Parti Hükümetlerinde Ekonomi Bakanı olarak uzun yıllar görev yapan Ali Babacan, […]

ALİ BABACAN MERSİN STARTINI VERDİ

Parti kurma çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Ali Babacan’ın kurmay ekibinin de belli olmasıyla “bölge” yapılanmaları başladı. Babacan’ın kurmay ekibinde yer alan 3 isimden biri olan eski Bakan Sadullah Ergin’in Akdeniz teşkilatlanması için rapor çıkarmaya başladığı iddia edildi.

AK Parti Hükümetlerinde Ekonomi Bakanı olarak uzun yıllar görev yapan Ali Babacan, geçtiğimiz haftalarda partisinden istifa ederek, yoluna yeni parti kurmak için devam kararı almıştı.

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile hareket ettiği kaydedilen Ali Babacan’ın ana çalışma ekibinin de netleştiği öne sürüldü. Buna göre Ali Babacan’ın kurmayları olarak Beşir Atalay, Nihat Ergün ve Sadullah Ergin isimleriyle teşkilatlanma konusunda hareket ettiği iddiası kulisleri hareketlendirdi.

FLAŞ İDDİA… AKDENİZ SADULLAH ERGİN’E EMANET

Siyaset arenasına güçlü bir şekilde girme hesapları yapan Babacan’ın Atalay, Ergin ve Ergün’den hakim oldukları bölgeler hakkında detaylı rapor istediği öne sürüldü.

Mersin’in de yer aldığı Doğu Akdeniz havzasından sorumlu olarak da Hataylı eski Bakan Sadullah Ergin’in Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay başta olmak üzere çevre illerle ilgili rapor hazırladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

BEŞİR ATALAY, BAZI İSİMLERE REFERANS MI OLDU?

Mersin için yeni partiyle irtibata geçmek üzere bazı Doğu kökenli isimlerin Beşir Atalay’la temasa geçtiği, Atalay’ın da bazı isimlere Sadullah Ergin’e verilmek üzere referans olduğu iddiası Mersin siyasi kulislerini hareketlendirdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz