resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN TARSUS’TA AYRI MERSİN’DE AYRI KONUŞUYOR…
BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN TARSUS’TA AYRI MERSİN’DE AYRI KONUŞUYOR…

Geçtiğimiz hafta Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan Mersin Büyükşehir Belediyesinin adaletsiz olduğunu dile getirmiş ve “360 bin nüfusumuz var. Her ilçeye 100 bin lira festival için bir yardımda bulunuluyor. Örneğin Aydıncık. 10 bin nüfusu olan bir yere 100 bin lira, 360 bine gelen Tarsus gibi bir yere yine 100 bin lira. Burada var mı ADALET” […]

Geçtiğimiz hafta Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan Mersin Büyükşehir Belediyesinin adaletsiz olduğunu dile getirmiş ve “360 bin nüfusumuz var. Her ilçeye 100 bin lira festival için bir yardımda bulunuluyor. Örneğin Aydıncık. 10 bin nüfusu olan bir yere 100 bin lira, 360 bine gelen Tarsus gibi bir yere yine 100 bin lira. Burada var mı ADALET” şeklinde ifade de bulunmuştu.

Bugün gerçekleşen Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında Belediye Başkanı Vahap Seçer’den Haluk Bozdoğan’a tokat gibi cevap geldi.

Seçer meclisteki  konuşmasında HALUK BOZDOĞANI kast ederek yaptığı kısa konuşmasında  ; ilçe belediye başkanı büyük şehir meclisinde bu öneriyi  kabul edip  oy verdikten sonra dışarda ve  Tarsus belediye meclisinde  halka farklı bir şeyler söylemesi ve anlatması  etik değil dedikten sonra .

Haluk başkanın bir düşüncesi varsa mecliste rahatlıkla gelip söyleyebilir hem bu karara burada onay vereceksiniz daha sonra halka şikayet edeceksiniz bu doğru bir davranış değil demesi

Tarsus’ta  gergin olan siyasi ortamı iyice gerdi.

Dolayısıyla Haluk BOZDOĞAN  Dışarda ayrı içeride ayrı konuşmaya tüm hız devam ediyor.

Bu durumdan sonra bana göre Allah kimseyi devletsiz bırakmasın. Kimsenin devletini de başına bela etmesin, ona başka bela gerekmez! Belasını bulmuştur. Hayırsız devlet, hayırsız evlattan daha büyük bir tehlikedir.

Hayırsız devlet ya halkına zulmeder, ya da sizin çocuklarınızı alır, başkalarına zulmeder. İlahlık ve Rablik taslar. Bir suç örgütüne dönüşür. Yaptığı kanunlar hukuka uygun değilse ve Hakkı korumuyorsa, suç aletidir.

 

Çünkü makam, durduğu yerde durmaz. Şeytan size yediğiniz haltı hoş gösterse de, sizi manen çürütür. Zulm ile abad olunmaz

Bu nedenle…..

Siyaset bir hizmet vesilesi olabileceği gibi bir ihanet ve zulüm aletine de dönüşebilir.

o zaman

Ortada kuyu var yandan HOCAM ….

ÖZEL HABER

BURHAN OCAKOĞLU

 

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz