resim
TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

ESKİ BAKAN LÜTFİ ELVAN TAŞ YERİNDE AĞIRDIR….
ESKİ BAKAN LÜTFİ  ELVAN TAŞ YERİNDE AĞIRDIR….

AK PARTİLİ ELVAN: “KÜLLİYEN YALAN!” AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın da partisinden istifa ettiği yönünde sosyal medyada çıkan haberleri yalanladı. AK Parti içinden Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül’ün başını çektiği yeni parti oluşumu haberlerinin ardından istifaların başlaması üzerine bir istifa haberi de eski bakan, Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu […]

AK PARTİLİ ELVAN: “KÜLLİYEN YALAN!”

AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın da partisinden istifa ettiği yönünde sosyal medyada çıkan haberleri yalanladı.

AK Parti içinden Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül’ün başını çektiği yeni parti oluşumu haberlerinin ardından istifaların başlaması üzerine bir istifa haberi de eski bakan, Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan için yayıldı.

AK Parti kulislerinden verdiği haberlerle dikkat çeken Ankara Kuşu adlı twitter hesabından Lütfi Elvan etiketlenerek yapılan, “Mersin Milletvekili, eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın da istifa edeceği konuşuluyor” paylaşıma Lütfi Elvan’dan yanıt geldi.

AK Partili Elvan sosyal medya hesabı üzerinden “Külliyen yalan ve uydurma. Bizim yerimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanıdır” diyerek kulis haberini yalanladı.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz