resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

VAHAP SEÇER MERSİNLİLERİN SORUMLULUĞUNA “BELA” DEDİ!
VAHAP SEÇER MERSİNLİLERİN SORUMLULUĞUNA “BELA” DEDİ!

İraatlarından çok billboardlardaki tuhaf sloganları ve bol bol çektiği reklam filmleriyle gündeme gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, vizyona giren son filminde espri yapacağım derken büyük gaf yaptı. Montajlanıp, servis edilen videodaki bu gafı da “marifetmiş” gibi en başa koydu. CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, reklam yıldızlığını çok sevdi. Özellikle bayram kutlamaları […]

İraatlarından çok billboardlardaki tuhaf sloganları ve bol bol çektiği reklam filmleriyle gündeme gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, vizyona giren son filminde espri yapacağım derken büyük gaf yaptı. Montajlanıp, servis edilen videodaki bu gafı da “marifetmiş” gibi en başa koydu.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, reklam yıldızlığını çok sevdi. Özellikle bayram kutlamaları konulu billboardlarda kullandığı tuhaf sloganlar ve çektiği reklam filmlerindeki “ucuz” sosyal medya esprileri bezentileriyle dolu senaryolarda pek eğlenen Seçer, vizyona giren son kısa metrajlı yazlık filminde büyük bir gafa imza attı.

Üstelik Seçer, yaptığı bu gafı o kadar beğenmiş ki, bu skandal ve “makamının ağırlığına yakışmayan” espriyi en başa da koydurdu.

Hafta sonu Tömük sahillerini gezen CHP’li Seçer, bu gezintisinde vatandaşlarla yaptığı “kahve” sohbetlerinden film yaptı. İkinci sahnede gençlerle plajda bir kafede oturan Seçer, gençlerin sorduğu tuhaf “Belediye Başkanı olunca ne almış oldunuz?” ucuz repliğine “Bela satın almış oldum” cevabını vermesi tepkiyle karşılandı.

Mersinlilerin sorumluluğunu “BELA” olarak nitelendiren CHP’li Seçer’in bu ucuz repliği de marifetmiş gibi “son filminin en başına” koydurması da makam sorumluluğunu henüz kavrayamadığı yorumlarına yol açtı.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz