resim
ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

HALKTAN İNCİR ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ….
HALKTAN İNCİR ŞENLİĞİNE  YOĞUN İLGİ….

Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Tarsus Ziraat Odası’nın da destek verdiği etkinlik coşkulu geçti. Başkanın incir Meyvesini  çok sevdiği vatandaşların gözünden kaçmadı . Başkanın etkinlikte yaptığı konuşmasında ise kooperatifleşme ile incirin çeşit ve katma değerinin artırabileceğini ifade ederek; “ Evliya Çelebi’nin deyimiyle dağlarından yağ, ovalarından ve bağlarından bal akan, narıyla, inciriyle, ceviziyle, üzümüyle, pamuğuyla, […]

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava

Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Tarsus Ziraat Odası’nın da destek verdiği etkinlik coşkulu geçti.

Başkanın incir Meyvesini  çok sevdiği vatandaşların gözünden kaçmadı .

Başkanın etkinlikte yaptığı konuşmasında ise

kooperatifleşme ile incirin çeşit ve katma değerinin artırabileceğini ifade ederek; “ Evliya Çelebi’nin deyimiyle dağlarından yağ, ovalarından ve bağlarından bal akan, narıyla, inciriyle, ceviziyle, üzümüyle, pamuğuyla, narenciyesiyle, barajıyla, şelalesiyle ve 10 bin yıllık tarihi ile büyük bir kentimiz Tarsus. Toprağın altı da altın, üstü de altın. İncir festivali anlamlı ancak ben daha fazla incir tatlısının ve çeşidinin artırılmasını önemsiyorum. İnciri üretimiyle, hasadıyla, pazarlamasıyla ödül verebilirsiniz ama ciddi bir kooperatifle, dayanışmayla, üretmeyle ve paylaşmayla katkı değerlerini ortaya koyarsınız.” dedi.

Başarıya, bilgiye, çalışmaya ve liyakata pirim tanıyan sistemin Tarsus Belediyesi’ne getirildiğini dile getiren Başkan Bozdoğan sözlerine şu şekilde sürdürdü; “Burada siyasi baronlara CHP adına taviz vermeyeceğiz, bundan emin olun. Bu şehirde 95 binin üzerinde oy alan bir insan olarak, siyaseti belirleyecek ve konuşacak olanların biz olması gerekir.

Özellikle bu kentte, kentsel dönüşümde rant peşinde koşan röntgenci ve ses kaydı yapan insanlara da ödün vermeyeceğiz. Kentsel dönüşümü de halkın lehine olması için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim. Ve size söz veriyorum, yeniden bir imar revize planını çıkaracağım. Temsili olarak değil, katılımcı olarak bu kentte hizmet yaptığımızı herkesin bilmesini istiyorum. Unutmayın Tarsus’ta ekmek hala 75 kuruş, 260 dönüm arsayı üniversiteye devir ettik. Bunun yanı sıra belediyenin hizmet satım alanlarını tek tek belediyeye geri alındı.” diyerek başkan konuşmasını tamamladı

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz