resim
TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TARSUS BELEDİYESİN’DE GERÇEK CHP’Lİ HARİÇ HER PARTİ’DEN ADAM VAR

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

TEK BAŞARI ÖYKÜSÜ VAR ODA CHP’SİNE İHANET

CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

HALKTAN İNCİR ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ….
HALKTAN İNCİR ŞENLİĞİNE  YOĞUN İLGİ….

Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Tarsus Ziraat Odası’nın da destek verdiği etkinlik coşkulu geçti. Başkanın incir Meyvesini  çok sevdiği vatandaşların gözünden kaçmadı . Başkanın etkinlikte yaptığı konuşmasında ise kooperatifleşme ile incirin çeşit ve katma değerinin artırabileceğini ifade ederek; “ Evliya Çelebi’nin deyimiyle dağlarından yağ, ovalarından ve bağlarından bal akan, narıyla, inciriyle, ceviziyle, üzümüyle, pamuğuyla, […]

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava

Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Tarsus Ziraat Odası’nın da destek verdiği etkinlik coşkulu geçti.

Başkanın incir Meyvesini  çok sevdiği vatandaşların gözünden kaçmadı .

Başkanın etkinlikte yaptığı konuşmasında ise

kooperatifleşme ile incirin çeşit ve katma değerinin artırabileceğini ifade ederek; “ Evliya Çelebi’nin deyimiyle dağlarından yağ, ovalarından ve bağlarından bal akan, narıyla, inciriyle, ceviziyle, üzümüyle, pamuğuyla, narenciyesiyle, barajıyla, şelalesiyle ve 10 bin yıllık tarihi ile büyük bir kentimiz Tarsus. Toprağın altı da altın, üstü de altın. İncir festivali anlamlı ancak ben daha fazla incir tatlısının ve çeşidinin artırılmasını önemsiyorum. İnciri üretimiyle, hasadıyla, pazarlamasıyla ödül verebilirsiniz ama ciddi bir kooperatifle, dayanışmayla, üretmeyle ve paylaşmayla katkı değerlerini ortaya koyarsınız.” dedi.

Başarıya, bilgiye, çalışmaya ve liyakata pirim tanıyan sistemin Tarsus Belediyesi’ne getirildiğini dile getiren Başkan Bozdoğan sözlerine şu şekilde sürdürdü; “Burada siyasi baronlara CHP adına taviz vermeyeceğiz, bundan emin olun. Bu şehirde 95 binin üzerinde oy alan bir insan olarak, siyaseti belirleyecek ve konuşacak olanların biz olması gerekir.

Özellikle bu kentte, kentsel dönüşümde rant peşinde koşan röntgenci ve ses kaydı yapan insanlara da ödün vermeyeceğiz. Kentsel dönüşümü de halkın lehine olması için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim. Ve size söz veriyorum, yeniden bir imar revize planını çıkaracağım. Temsili olarak değil, katılımcı olarak bu kentte hizmet yaptığımızı herkesin bilmesini istiyorum. Unutmayın Tarsus’ta ekmek hala 75 kuruş, 260 dönüm arsayı üniversiteye devir ettik. Bunun yanı sıra belediyenin hizmet satım alanlarını tek tek belediyeye geri alındı.” diyerek başkan konuşmasını tamamladı

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz