resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

HALUK BAŞKANIN SES KONUŞMALARI KAMUOYU GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR..
HALUK BAŞKANIN SES  KONUŞMALARI KAMUOYU GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR..

Sosyal medyada çıkan ses kayıtlarında CHP’den Belediye başkanı seçilen Haluk BOZDOĞANIN eski muhtarla  yaptığı telefon konuşmasında. CHP Milletvekili  Ali Mahir BAŞARIR ‘da konuşmalardan nasibini aldı. CHP’ den Belediye Başkanı Olan Haluk BOZDOĞANIN ses kaydı konuşmasında Milletvekili olan Ali Mahir Başarıra  yönelik Yaptığı konuşmada . CHP TARSUS  ilçe örgütü içerisinde  BAŞARIRIN kendisinden Başka kimseyi güçlü olarak […]

Sosyal medyada çıkan ses kayıtlarında CHP’den Belediye başkanı seçilen Haluk BOZDOĞANIN eski muhtarla  yaptığı telefon konuşmasında.

CHP Milletvekili  Ali Mahir BAŞARIR ‘da konuşmalardan nasibini aldı.

CHP’ den Belediye Başkanı Olan Haluk BOZDOĞANIN ses kaydı konuşmasında Milletvekili olan Ali Mahir Başarıra  yönelik Yaptığı konuşmada .

CHP TARSUS  ilçe örgütü içerisinde  BAŞARIRIN kendisinden Başka kimseyi güçlü olarak istemediğini  çıkan ses kaydı  konuşmasında söylemiş olması örgüt içerisinde ister istemez sıkıntı yarattığı bir gerçek .

konuşma sonrasında …

İkilinin ileriki günlerde ilçe  başkanlığı seçimi  öncesi siyasi  büyük bir hesaplaşmada daha önceden  karşı karşıya  geldiği  ayrı bir durum.

Bu nedenle  bana göre Dürüstlük en iyi siyasetdir Siyaset bir ilim değil, bir sanattır. Politikada ve siyasette  hiçbir şey kazayla olmaz. Olmuşsa, öyle planlanmıştır. o nedenle  Bugünün güneşiyle dünün çamaşırlarını kurutamazsınız.

O vakit iki siyasetçide bunları bilecek kadar tecrübeli …

ÖZEL HABER

BURHAN OCAKOĞLU

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz