resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

Hareketli saatler! Çok sayıda polis onun için toplandı…
Hareketli saatler! Çok sayıda polis onun için toplandı…

daha önce elindeki bıçakla çevresindeki kişilere saldıran Afgan uyruklu kişi, bu kez evine gittiği arkadaşlarına saldırdı. Polis eve gelince kendini pencereden atmakla tehdit eden, etkisiz hale getirilmeye çalışıldığı sırada bir polisin belinden silahı alan kişi, güçlükle etkisiz hale getirildi.  Önceki gün, inşaatlarda çalışan Afgan uyruklu kişi parasına alamadığı gerekçesiyle bunalıma girerken,  elindeki bıçağı çevresindekilere doğru […]

daha önce elindeki bıçakla çevresindeki kişilere saldıran Afgan uyruklu kişi, bu kez evine gittiği arkadaşlarına saldırdı. Polis eve gelince kendini pencereden atmakla tehdit eden, etkisiz hale getirilmeye çalışıldığı sırada bir polisin belinden silahı alan kişi, güçlükle etkisiz hale getirildi.

Hareketli saatler! Çok sayıda polis onun için toplandı...
 Önceki gün, inşaatlarda çalışan Afgan uyruklu kişi parasına alamadığı gerekçesiyle bunalıma girerken,  elindeki bıçağı çevresindekilere doğru salladı. Polis etkisiz hale getirdiği Afgan uyruklu kişiyi gözaltına aldı. Serbest kalan Afgan uyruklu kişi bu kez sahur vakti arkadaşlarının evine giderek 2 kişiye saldırdı. Bu sırada evden bağırmalar geldiğini duyan bekçiler olay yerine takviye kuvvet istedi.
Olay yerine gelen çok sayıda polis eve girince adının Cuma olduğu öğrenilen kişi, pencereye çıkarak kendisini atacağını söyledi. Polis bir anlık dalgınlığından yararlandığı kişiyi evin içerisine çekti. Kelepçelenerek gözaltına alınan kişi, binadan çıkarılırken polislerden birisinin belindeki silahı aldı. Silahının alındığını gören polis etraftakilere bağırarak şahsın silahı tuttuğu taraftan çekilmelerini istedi. Polis, silahı Afgan uyruklu kişinin elinden aldı.
Ambulansa bindirilen kişi bu kez de sağlık ekibine saldırdı. Polisler ambulansa binerek şahsı etkisiz hale getirdi. Kontrol altına alındı
Evine gelen arkadaşının saldırması sonucu elinden hafif yaralanan Afgan uyruklu kişi Hastaneye’ne kaldırıldı.
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz