resim
CHP’Lİ  SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

CHP’Lİ SEÇMEN HEDEFE “OLCAY TOK”U OTURTTU ZARAR VAHAP SEÇERE YAZILDI

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

HALUK BOZDOĞAN’DAN VAHAP SEÇERE SERT GÖNDERME

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

MERSİN’DE HER ŞEY NEDEN OLDU BİTTİ

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

CHP MERSİN’DE HDP DİYETİNİ TÜM HIZ ÖDÜYOR

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TARSUS’TA GELİNEN NOKTA ÇOK ÇOK KÖTÜ

TAT – KOCAMAZ KAVGASI BAŞLADI O MECLİS ÜYESİ DEDİĞİ KİŞİ MAHMUT TAT
TAT – KOCAMAZ KAVGASI BAŞLADI   O MECLİS ÜYESİ DEDİĞİ KİŞİ MAHMUT TAT

Kendi döneminde yapılan ihalelerin ısrarla incelenmesini isteyen MHP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Tat’a tepki gösteren önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Bizim dönemimizle ilgili ahkam kesip aklınca yıllardır şahsıma karşı taşıdığı aşağılık kompleksinden kaynaklanan kin ve nefreti ile saldırıyor. Çekinecek durumumuz yok” dedi.  Kocamaz’ın iddialarına cevap veren MHP’li Tat ise, “Bir meclis üyesi […]

MAHMUT TAT KOCAMAZ KAVGASI ile ilgili görsel sonucu

Kendi döneminde yapılan ihalelerin ısrarla incelenmesini isteyen MHP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Tat’a tepki gösteren önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Bizim dönemimizle ilgili ahkam kesip aklınca yıllardır şahsıma karşı taşıdığı aşağılık kompleksinden kaynaklanan kin ve nefreti ile saldırıyor. Çekinecek durumumuz yok” dedi.  Kocamaz’ın iddialarına cevap veren MHP’li Tat ise, “Bir meclis üyesi benden para istedi diyerek Belediyenin 5 yıllık döneminin incelenmesinden kurtulamayacaksın” dedi.

 

Kendi döneminde yapılan ihalelerin ısrarla incelenmesini isteyen MHP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Tat’a tepki gösteren önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile MHP’li Tat sosyal medyada birbirine girdi.

 

“ÇEKİNECEK DURUMUMUZ YOK”

Kendi döneminde yapılan ihalelerin ısrarla incelenmesini isteyen MHP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Tat’a tepki gösteren önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Şuanda Büyükşehir Belediye meclisini izliyorum. Seçim öncesi gelip benden bana destek olmak için 300 bin TL para isteyen, yalnız bana değil bir çok kişiye ‘Hamit Tuna’dan hiçbir şey olmaz, onunla yola gidilmez’ diyen ve bizden yüz bulamayınca anında çark edip Hamit Beyin yanında yer alan ve bugün meclis üyesi olan şahıs veryansın edip, bizim dönemimizle ilgili ahkam kesip aklınca yıllardır şahsıma karşı taşıdığı aşağılık kompleksinden kaynaklanan kin ve nefreti ile saldırıyor. Bizi belli ki kendisi ya da başkaları ile karıştırıyor. Ayrıca bu şahıs bizim dönemimizde de MESKİ’den hiçbir engelleme olmadan ihale almıştır. 25 yıllık hizmet dönemimizde belediyeyi zarara uğratmaktan değil ama belediyeye fazla kazanç elde ettirmekten yargılandığım oldu. Tarsus’un en büyük hizmetlerini hayata geçirdik. Çok büyük rakamlara imza attık. Allaha çok şükür hala dimdik ayaktayım. Dolayısıyla kul hakkına riayet ve Allaha vereceğimiz hesap dışında bir düşüncemiz olmamıştır. Geçmişimizde sende biliyorsun ki ihalelerdeki dik duruşumuzdan ve aldığımız risklerden dolayı ne sıkıntılar çektiğimizi. Hatta evimin kurşunlandığını dünya alem biliyor. Sen doğru ol, eğri belasını bulur. Çekinecek bir durumumuz yok”

 

“DENETİMDEN KAÇAMAYACAKSIN”

Kocamaz’ın iddialarına sosyal medya hesabından yanıt veren MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mahmut Tat ise, “Seçimi kazanamayacağını anlayınca Hamit Tuna bana kumpas kurdu diyerek, senaryolar yazıp sana inanan insanları kandırmayı başarabilirsin. Ama şimdi bir meclis üyesi benden para istedi diyerek Belediyenin 5 yıllık döneminin incelenmesinden kurtulamayacaksın. Söyleyeceğin bir şey varsa adam gibi isimler vererek konuşacaksın. Belki bugüne kadar sana hiçbir zaman boyun eğmeyen o meclis üyesinin de söyleyecek bir sözü vardır. Araya adamlar koyarak kim kimi ikna etmeye çalışmış? Kim kime para teklifi etmiş?” ifadelerini kullandı.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz