resim
ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

CHP’DE Emrah Oksal Depremi , CHP’den istifa etti; MHP’yi destekleyecek
CHP’DE Emrah Oksal Depremi , CHP’den istifa etti; MHP’yi destekleyecek

2009-2014 yılları arasında Mersin’de İl Genel Meclis üyeliği yapan Emrah Oksal, 31 Mart’ta CHP Meclis listesinde kendisine yer verilmemesine tepki gösterip istifa ettiğini açıkladı. Emrah Oksal, AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur ittifakını destekleyeceğini söyledi. Yıldırım Park’ta toplantı düzenleyen Emrah Oksal’la birlikte, yaklaşık 17 yıl CHP Tarsus İlçe Başkanlığı görevini yapan babası Mehmet Oksal, annesi, […]

2009-2014 yılları arasında Mersin’de İl Genel Meclis üyeliği yapan Emrah Oksal, 31 Mart’ta CHP Meclis listesinde kendisine yer verilmemesine tepki gösterip istifa ettiğini açıkladı.

Emrah Oksal, AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur ittifakını destekleyeceğini söyledi.

Yıldırım Park’ta toplantı düzenleyen Emrah Oksal’la birlikte, yaklaşık 17 yıl CHP Tarsus İlçe Başkanlığı görevini yapan babası Mehmet Oksal, annesi, eşi ve yakın çalışma arkadaşları da CHP’den istifa ettiklerini kamuoyuna duyurup, Tarsus’ta Cumhur ittifakı adayı Şevket Can’ı, Büyükşehir’de ise Hamit Tuna’yı destekleyeceklerini açıkladı.

2 dönem CHP Mersin Milletvekilliği ve Parti Meclisi üyeliği yapan, bölge siyasetinin duayen ismi Ali Oksal’ın yeğeni olan Emrah Oksal, bundan sonra ki süreçte MHP saflarında siyaset yapacağını söyledi.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Şevket Can, MHP İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, bazı mahalle muhtarları ve Oksal’lara yakınlıklarıyla bilinen isimlerin katıldığı toplantıda, Emrah Oksal, İl Genel Meclis üyesi iken yaptığı çalışmalardan bahsedip, CHP’nin mevcut yönetimine eleştirilerde bulundu.

Emrah Oksal, CHP’den istifa eden kişilerin isimlerini de açıkladı…

Ali Oksal: “Soyadı ‘Oksal’ olan hiç kimse beni ve ailemi temsil edemez”

CHP 22 ve 23. dönem Mersin Milletvekili, bölge siyasetinin duayen ismi Ali Oksal, kamuoyuna açıklamada bulunarak, “Öncelikle Mersin’de Vahap Seçer ,Tarsus’ta Haluk Bozdoğan olmak üzere tüm seçim bölgelerindeki adaylarımıza başarılar diliyor kazanmaları için gereken desteği sonuna kadar veriyorum” dedi.

Yeğeni olan Emrah Oksal, ağabeyi olan Mehmet Oksal ve bir grubun CHP’den MHP’ye katılmaları üzerine kamuoyuna açıklamada bulunan Ali Oksal, “Soyadı ‘Oksal’ olan hiç kimse beni ve ailemi temsil edemez” ifadesini kullandı.

On yıllardır sosyal demokrat çizgide ve CHP çatısı altında hem bölgede, hem de Ankara’da vatandaşlara hizmet ettiğini ve CHP çizgisinden asla sapmadığını kaydeden Ali Oksal, açıklamasında şunlara değindi:

“1984 yılında başladığım aktif siyasi hayatımın ilk 10 senesini Tarsus Belediye Meclis üyeliğiyle halkımıza hizmet ederek geçirdim.

Kapatılan siyasi partilerle ilgili kanunun 1992 yılında değişmesiyle Mersin, Tarsus ve diğer ilçelerimizde arkadaşlarımla yeniden örgütlediğimiz Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi ve kurucusu olmaktan hep iftihar ettim.2 yıl Yüksek Disiplin Kurulu, 10 yıl Parti Meclisi üyeliği, 22 ve 23. Dönem Mersin Milletvekilliği yaptığım partimin her zaman başarılı olması için çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum.

Siyasi etik kurallara uyup uymamak kişinin şahsiyetine bağlıdır ve sadece o kişiyi bağlar, bundan dolayı hiç kimse suçlanamaz. Bugüne kadar siyasi çizgimden asla ödün vermedim. Bu nedenle soyadı “Oksal” olan hiç kimse beni ve ailemi temsil edemez.

Mersin ve Tarsus’ta Ali Oksal deyince akla CHP gelir, aksi düşünülemez. Öncelikle Mersin’de Vahap Seçer, Tarsus’ta Haluk Bozdoğan olmak üzere tüm seçim bölgelerindeki adaylarımıza başarılar diliyor kazanmaları için gereken desteği sonuna kadar veriyorum.

Barış içinde ve kardeşçe bir seçim olmasını temenni ederim.”

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz