resim
ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN VATAN MİLLET YOLUN’DA

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

SEÇER CUMHURBAŞKANI ÇAĞIRSIN “BİR DAHA GİDERİM”

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

HELAL SANA SEÇER : GENEL İKTİDAR’DAN İSTEDİKLERİNİ ALMAYA BAŞLADI

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

TARSUS SİYASETİNDE DEVRİM DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR..

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

CUMHURBAŞKANI “AHI OLANLARIN ÜZERİNE NE SİYASET NE DE HİZMET İNŞA EDİLİR!”

Vahap Seçer: ‘BANA İNANIYOR, GÜVENİYORSANIZ OYUNUZU VERİN’
Vahap Seçer: ‘BANA İNANIYOR, GÜVENİYORSANIZ OYUNUZU VERİN’

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer,  Mersin’in klasik belediyecilikle bir yere varamayacağını belirterek “Geldi belediye başkanı yolları temizledi, sineği öldürdü, böceği öldürdü. Bunlarla Mersin kalkınmaz. Başka şeyler yapmak lazım. Mersin’e atılım sağlayacak projeler lazım. Biz bunu yapacağız. İyi bir kadro kurmak, kaynakları doğru kullanmak, belediyenin parasını yandaşlara aktarmamak. İşin formülü bu” dedi. Cumhuriyet […]

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer,  Mersin’in klasik belediyecilikle bir yere varamayacağını belirterek “Geldi belediye başkanı yolları temizledi, sineği öldürdü, böceği öldürdü. Bunlarla Mersin kalkınmaz. Başka şeyler yapmak lazım. Mersin’e atılım sağlayacak projeler lazım. Biz bunu yapacağız. İyi bir kadro kurmak, kaynakları doğru kullanmak, belediyenin parasını yandaşlara aktarmamak. İşin formülü bu” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Bozyazı ilçesinde esnaf ve pazaryeri gezisi yaptı, vatandaşlarla buluştu.
Partisinin Bozyazı Belediye Başkan adayı Yüksel Kır ile birlikte Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı’yı makamında ziyaret eden Vahap Seçer,  daha sonra Halk Pazarı, Giyim Pazarı ve Merkez Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.
Vahap Seçer, akşam saatlerinde de Bozyazı’ya bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların mahalleleriyle ilgili sorun ve taleplerini dinleyen Vahap Seçer, “Bozyazı benim belediye başkanlığı dönemimde ilgi alanım olacak. Çünkü gelişmeye açık bir yer. Burada belli sektörlerde gelişebiliriz. Bir tanesi tarım. Tarımın değerlisi yapılıyor burada, seracılık yapılıyor. Dar alanlarda tarım yapılıyor ama değeri yüksek ürünler elde ediliyor.  Burada seracılıkla ilgili özel projelerimiz olacak. Ürünlerin değerlendirilmesi, daha iyi üretimi öğretme, pazarlamada öncülük etme, kooperatifleşme gibi projelerimiz var” dedi.

‘TARIMI VE TURİZMİ ÖNCELEYECEĞİZ’

Bozyazı’da önem verecekleri bir diğer sektörün turizm olacağını ifade eden Vahap Seçer, başta butik oteller olmak üzere Bozyazı’da yatırım yapmak isteyen turizmcilere belediye olarak destek vereceklerini ifade etti.
Bozyazı’da Sini çayının iki yanında da düzenleme yapılması gerektiğini belirten Vahap Seçer köy yollarının ve kanalizasyonun elden geçirileceğini, ilçeye bir otogar ve soğukhava deposu da bulunan sebze hali yapılacağını kaydetti.
Seçer, “İşimiz çok, para lazım. İnşallah cumhurbaşkanına gideceğiz, bize para lazım, bize bol keseden kaynak yaratın diyeceğiz” diye konuştu.

İYİ KADRO VE PARAYI DOĞRU KULLANMAK

Mersin’in klasik belediyecilikle bir yere gidemeyeceğini belirten Vahap Seçer, “Geldi belediye başkanı yolları temizledi, sineği öldürdü, böceği öldürdü. Bunlarla Mersin kalkınmaz. Başka şeyler yapmak lazım. Mersin’e atılım sağlayacak projeler lazım. Biz bunu yapacağız. İyi bir kadro kurmak, kaynakları doğru kullanmak, belediyenin parasını yandaşlara aktarmamak. İşin formülü bu” dedi.

‘BANA İNANIYOR, GÜVENİYORSANIZ OYUNUZU VERİN’

Yerel seçimlerle ilgili ittifakları da değerlendiren CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer sözlerini şöyle sürdürdü:
“İttifak mittifak, kimsenin oyu kimsenin ipoteğinde değil. Seçime giriyorsan adayını çıkar gir, niye korkuyorsun. Yağmurdan korkan yağmurda dışarı çıkmazsın. Onun için ben Ak Partili seçmene sesleniyorum. Gelin bana oy verin. Ben sizi mahcup etmem. ‘Verdiğim oy helal olsun’ dersiniz. Bana inanıyor, güveniyorsanız oyunuzu verin.  ‘Vahap Seçer’e güvenilmez’  diyorsanız vermeyin. ‘Vahap Seçer iyi adam, güvenilir adam. Kafası da çalışıyor, bu memleket için bir şeyler yapar’ diyorsanız oyunuzu verin. CHP’li olabilirim. CHP’li sizin düşmanınız değil ya. Bu dönemde CHP’li bir adaya oy verin. Desteğinizi bekliyorum.”

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz